Nasz zespół

Anna Zamojska

Adwokat

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku prawnika w renomowanych trójmiejskich kancelariach prawnych oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi działającymiw sferze kultury i rozwoju lokalnego.

 

W 2008 roku założyła własną kancelarię prawną w Kartuzach pod nazwą Kancelaria Prawnicza Anna Malinowska.Od 2013 roku prowadziła zaś działalność pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Anna Zamojska.  Od marca 2015 r. wykonuje zawód adwokata. W swojej pracy  zawodowej zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Do kręgu jej szczególnych zainteresowań zawodowych należą szeroko pojęte prawo nieruchomości, prawo administracyjne, w tym prawo budowlane i prawo ochrony środowiska, a także prawo gospodarcze.
Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Kulturalno-Artystycznego „Perspektywa” w Kartuzach, w którym udziela się społecznie udzielając prawnego wsparcia przy realizacji projektów objętych dofinansowaniami ze środków publicznych, jak i przy bieżącej działalności organizacji.

Mecenas Anna Zamojska zajmuje się obsługą przedsiębiorców z branży budowlanej i medycznej oraz stowarzyszeń.  Świadczy usługi osobom fizycznym m.in. w sprawach z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, a także prawa ubezpieczeń społecznych.  
Oprócz oczywistej pasji, jaką jest prawo, uwielbia realizować marzenia podróżnicze zwiedzając kolejne miejsca bez mapy i przewodnika, za to zagłębiając się w lokalną kulturę i życie autochtonów.
Włada językiem angielskim.
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom.: 693 660 198