Nasz zespół

Dariusz Budnik

adwokat

Mecenas z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia na kierunku ekonomika integracji europejskiej w Szkole Wyższej Prawa i Dyplomacji (Academy of Law and Diplomacy).

Odbył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku i pozytywnie złożył egzamin sędziowski uprawniający do objęcia stanowiska sędziego.
Był wykładowcą w Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK”.

Doktorant na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Jest autorem licznych artykułów dotyczących tematyki postępowania egzekucyjnego, jak również współautorem książki "Wierzytelności w firmie: zabezpieczenia, obrót, monitoring, windykacja sądowa, egzekucja". Jest ekspertem portalu wieszjak.pl z zakresu postępowania egzekucyjnego.
Doświadczenie zdobyte w trakcie zatrudnienia w kancelarii komorniczej umożliwia skuteczne pomaganie wierzycielom, jak i dłużnikom.

Specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym i cywilnym, w tym rodzinnym, oraz w postępowaniu egzekucyjnym (windykacyjnym). Zajmuje się obsługą przedsiębiorstw z branży medycznej i windykacyjnej.
Praca to jego pasja, ale najważniejszą wartością w życiu jest rodzina. To rodzina jest motorem napędowym wszystkich działań zawodowych mecenasa Budnika, dla którego sukces w biznesie nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do samorealizacji i zaspokajania potrzeb najbliższych.
Włada językiem niemieckim.
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom.: 790 410 250