Aplikant adwokacki

 

Ukończył studia na kierunku prawo na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie odbywa aplikację w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Włada językiem angielskim i niemieckim. W ramach działalności prawniczej rozwija zainteresowanie procesem karnym i cywilnym oraz prawem nieruchomości. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem motoryzacji i literatury o tematyce historycznej.

aplikant radcowski

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz zarządzenie i marketing
na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Więcej

Adwokat

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku prawnika w renomowanych trójmiejskich kancelariach prawnych oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi działającymiw sferze kultury i rozwoju lokalnego.

Więcej

adwokat

Mecenas z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia na kierunku ekonomika integracji europejskiej w Szkole Wyższej Prawa i Dyplomacji (Academy of Law and Diplomacy).

Więcej