Adwokat

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku prawnika w renomowanych trójmiejskich kancelariach prawnych oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi działającymiw sferze kultury i rozwoju lokalnego.

Więcej

adwokat

Mecenas z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia na kierunku ekonomika integracji europejskiej w Szkole Wyższej Prawa i Dyplomacji (Academy of Law and Diplomacy).

Więcej

aplikant adwokacki

W 2013 r. ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie obronił pracę magisterską, której tematem było ustanowienie zastawu na prawie udziałowym w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.

Więcej

MICHAŁ STYŚ

aplikant adwokacki

W 2013 r. ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie obronił pracę magisterską, której tematem była teoria państwa i prawa w doktrynie neoliberalnej Friedricha Augusta von Hayeka.

Więcej

aplikant radcowski

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz zarządzenie i marketing
na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Więcej